Ремонт принтерів HP (Hewlett-Packard)

Спеціалісти сервісного центру «Технолоджі Стар» здійснюють професійний ремонт принтерів та МФУ марки HP (Hewlett Packard) за демократичними цінами у Харкові та з гарантією якості.

Оргтехніка відрізняється надійністю та практичністю. Незважаючи на високу якість пристроїв, їм згодом потрібне обслуговування та ремонт. Наші майстри проводять ретельну діагностику для виявлення причин поломки та вибору способу відновлення. Ремонт принтерів HP здійснюється за умов повністю обладнаного сервісу.

Техніка HP має свої особливості і самостійні спроби її відремонтувати можуть призвести до повного виходу з ладу. Ми використовуємо сучасні інструменти і матеріали для якісного відновлення і заміни деталей, що зносилися.

Етапи роботи:

 • Виявлення причини поломки;
 • Визначення можливості ремонту та заміни деталей;
 • Розгляд різних варіантів ремонту за часом та вартістю;
 • Узгодження комплексу робіт із замовником.

Пропонуємо ремонт принтера HP довірити нашим фахівцям. Професійний підхід та великий досвід дозволяє нам швидко усувати більшість несправностей та відновлювати функціонал офісного обладнання.

Коли потрібний ремонт

 1. Витік чорнила
 2. Пропуск сторінок
 3. Повільний друк
 4. Нетиповий шум
 5. Чорні або білі смуги на листах
 6. Погане захоплення паперу
 7. Пропуск кольору під час друку
 8. Захоплює відразу багато аркушів
 9. Не захоплює папір
 10. Скрип під час роботи принтера
 11. Принтер замінює папір під час подачі
 12. Принтер видає помилку зминання паперу
 13. Принтер видає чіткі чорні смуги на аркуші
 14. Принтер замінює папір при його проході через вузол прояву (картриджа)
 15. Принтер замінює папір під час проходу вузла закріплення (пічки)
 16. Принтер видає чіткі смуги на аркуші.
 17. Принтер видає розмиті плями на аркуші
 18. Принтер видає чорний лист
 19. Принтер видає білий лист
 20. Принтер видає помилку блоку закріплення (пічки)
 21. Принтер повідомляє про відсутність тонера при встановленому новому картриджі або тубі з тонером

Найчастіші поломки лазерних принтерів HP

Дані принтери можуть стикатися з певними проблемами через проблемні зони. Тонер у принтерах цього виробника закріплюється за допомогою термоплівки – при його попаданні на аркуш відбувається нагрівання та тиск, що забезпечує чітке закріплення зображення на папері. Пристрої нагрівача різних моделей відрізняються між собою розташування термодатчика та інших елементів. Однак слід враховувати, що всі деталі, особливо тендітні, можуть зламатися внаслідок неакуратності в процесі експлуатації. З цієї причини найчастішою неполадкою є механічне пошкодження при спробі дістати застряглий лист гострими предметами. Також багато користувачів стикаються з несправностями тракту проходження паперу, проблемами при закріпленні або переносі зображення тощо.

Причини несправності струменевих принтерів HP

Клієнти звертаються до сервісного центру «Технолоджі Стар» у разі повної відмови принтера від роботи. Найчастіше ця проблема виникає при поломці друкувальної головки, викликаної простоєм обладнання протягом тривалого терміну, – це призводить до того, що чорнило засихає, через що необхідне механічне очищення. Ремонт також потрібен при механічних пошкодженнях шестірня та інших деталей – він передбачає їх заміну оригінальними запчастинами. Ми гарантуємо оперативне відновлення пристрою, якісні результати та довговічність принтера після ремонтних робіт будь-якої складності – звертайтесь.

Спеціалісти компанії «Технолоджі Стар» виконають ремонт принтерів HP будь-якої складності. Залишити заявку на послугу ви можете безпосередньо на нашому сайті.